НовиниЖК «Променада»


news


Послуги Вже Доступні в ЖК «Променада» за адресою Лесі Українки 62а . Протягом місяця наші Кращі фахівці завершують технічні роботи на території ,та вже до кінця січня ви зможете подорожувати по просторах Інтернету або підключити комплексну послугу
Інтернет + ТВ + Домофон і користуватися відразу всіма сервісами провайдера;)
Ми щиро дякуємо вам за довіру до компанії «Eurolan»™
http://eurolan.ua/contact.php.


Нові тарифи


news


Шановні абоненти!В умовах постійного зростання основних складових тарифів, зокрема, мінімальної заробітної плати, вартості електричної енергії, вартості обладнання та інших матеріальних ресурсів, виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам для надання телекомунікаційних послуг. Отже, приведення тарифів на телекомунікаційні послуги до економічно обґрунтованого рівня є необхідним заходом для належного функціонування підприємства, а саме, для нормального утримання та функціонування мережі, проведення ремонтних та профілактичних робіт. Враховуючи вищевикладене, компанія «Eurolan»™ вимушена збільшити розмір абонентської плати починаючи з 01.10.2018 року. Для уточнення тарифних планів по своєму населеному пункту, заходьте на нашому сайті http://eurolan.ua/ в розділ «Тарифи» або звертайтесь за телефоном (044) 337-88-22 - цілодобово .
http://eurolan.ua/contact.php.

"Уютний квартал"


news


Шановні мешканці ЖК "Уютний квартал", ми раді Вам повідомити що до нашої мережі підключені наступні будинки : Вул. Небесної сотні 20/1, 20/2, 20/3. Щоб замовити послугу інтернету чи кабельного телебачення зателефонуйте на коллцентр, або подайте заявку через сайт:
http://eurolan.ua/contact.php.