Новини2021: Змiни тарифiв з 01.02.2021!


news


Шановний Абонент. Ціни на зв'язок в Україні - є найнижчими у світі. Але існують передумови для зростання тарифів на всьому ринку. У Зв'язку зі зростанням витрат на утримання мережі, зростанням середнього рівня заробітної плати - з 1.02.2021р. відбудеться підвищення тарифів та зміни в тарифікації за послугу інтернет для нових абонентів.
Також, з 1.03.2021р. відбудеться підвищення тарифів та зміни в тарифікації за послугу інтернет для існуючих абонентів. Абонентська плата буде зніматись, як щомісячний фіксований платіж за доступ до телекомунікаційної мережі на постійній основі, незалежно від факту споживання Послуг. Актуальні тарифи вже можна подивитися на сайті у розділі послуг.

P.S. Можливість заморозити баланс/відключити послугу буде діяти, як завжди - на термін від 7 до 30 днів на рік.
https://eurolan.ua/contact.php.


2021: Змiни послуги IPTV.


news


Шановний Абонент. У зв'язку з новим законодавством, телебачення через інтернет більше не може бути безкоштовним. З 1.03.2021 послуга IPTV буде коштувати 50 грн на місяць. Абонентська плата буде зніматись, як щомісячний фіксований платіж за доступ до IPTV на постійній основі, з можливістю підключати та відключати послугу зверненням в технічну підтримку за телефоном 044337882. Ми підготували для вас зручний плеєр для трансляції IPTV на ваших пристроях.
https://eurolan.ua/contact.php.


КТБ - 01 СIЧНЯ 2020 РОКУ БУДЕ ЗМIНЕНО ТАРИФ


news


З 01 СІЧНЯ 2020 РОКУ БУДЕ ЗМІНЕНО ТАРИФ НА КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ. Новий тариф складе 100 грн/місяць.

Причини Зміни тарифу:
З 01 січня 2017 року, медіагрупи, яким належать права на окремі телевізійні канали, отримали право вимагати з провайдерів кабельного телебачення плату за мовлення каналів в їх мережах. Чергове підвищення розміру ліцензійних відрахувань українськими медіагрупами (канали «1+1», «ICTV», «Інтер», «Україна» та ін.) у два рази, а також зростання суми відрахувань за авторські права для інших каналів на 10-20% з 01 січня 2020 року очікувано призводить до підвищення вартості послуг для кінцевих користувачів.

Ми щиро дякуємо вам за довіру до компанії «Eurolan»™
http://eurolan.ua/contact.php.


Нові тарифи


news


Шановні абоненти!В умовах постійного зростання основних складових тарифів, зокрема, мінімальної заробітної плати, вартості електричної енергії, вартості обладнання та інших матеріальних ресурсів, виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам для надання телекомунікаційних послуг. Отже, приведення тарифів на телекомунікаційні послуги до економічно обґрунтованого рівня є необхідним заходом для належного функціонування підприємства, а саме, для нормального утримання та функціонування мережі, проведення ремонтних та профілактичних робіт. Враховуючи вищевикладене, компанія «Eurolan»™ вимушена збільшити розмір абонентської плати починаючи з 01.10.2018 року. Для уточнення тарифних планів по своєму населеному пункту, заходьте на нашому сайті http://eurolan.ua/ в розділ «Тарифи» або звертайтесь за телефоном (044) 337-88-22 - цілодобово .
http://eurolan.ua/contact.php.

"Уютний квартал"


news


Шановні мешканці ЖК "Уютний квартал", ми раді Вам повідомити що до нашої мережі підключені наступні будинки : Вул. Небесної сотні 20/1, 20/2, 20/3. Щоб замовити послугу інтернету чи кабельного телебачення зателефонуйте на коллцентр, або подайте заявку через сайт:
http://eurolan.ua/contact.php.