Виділена IP-адреса – що це?

Якщо ви є власником великого веб-ресурсу, вам варто подумати про статичний ІР. Додаткова IP-адреса для сайту – це унікальна статична ІР-адреса, яка залишається незмінною після вимкнення та перезавантаження роутера, дозволяючи паралельно підключати декілька різних пристроїв.

Послуга необхідна для отримання прямого доступу до веб-ресурсу та ефективної роботи з сертифікатами SSL. Динамічна IP-адреса постійно змінюється, через це оновлюється DNS домену, внаслідок чого ресурс перестає працювати на 1-2 дні.

Значущою також є можливість підключення і налаштування SSL сертифікатів, якими користуються, наприклад, як великі корпорації та серйозні інтернет-магазини, так і невеликі ресурси.

Додаткова IP-адреса підійде для підключення інтернет-пристроїв і звичайним користувачам, які хочуть відгородитися від інших клієнтів провайдера через робочі або особисті мотиви.

Зовнішня статична IP і її переваги

Додаткова IP-адреса підвищує безпеку для сайту і його користувачів. Її вартість не така велика, як прайс на послуги фахівців, які будуть відновлювати ресурс, його репутацію та очищувати від вірусів.

Чи потрібна виділена IP? Однозначно. Окрім перерахованих вище переваг, біла IP має такі плюси:

  • Дозволяє працювати із зашифрованими даними.
  • Виділена IP-адреса допомагає захистити ваш сайт від DDoS і хакерських атак, направлених на одного із клієнтів провайдера.
  • Налаштування виділеної IP-адреси не дозволяє забанити ресурс, якщо один із користувачів порушує правила пошукових систем.
  • Її налаштування позитивно впливає на SEO-просування.
  • Головне, для чого потрібна ця послуга - це забезпечення ресурсу безперебійної роботи, 24-годинної доступності і захисту інформації.